Wesleyan University 
                         Wes vs. Amherst - 11/24/2003                          
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wesleyan University  'A'                               NT    1:55.02   11  
     1) Columbus, Mikki JR              2) Gordon, Amanda FR              
     3) Jones, Eliza FR                 4) Tice, Joanna FR                
      29.52   32.85   28.07   24.58                                
  2 Amherst College  'A'                                   NT    1:55.20    4  
     1) Chiang, Liz JR                  2) Stockbridge, Hilary JR         
     3) Simonsen, Ashley SR             4) Stein, Becca JR                
      29.00   33.44   28.11   24.65                                
  3 Amherst College  'B'                                   NT    1:57.82    2  
     1) Dyer, Natalie FR                2) Pettersen, Piper FR            
     3) Cheung-Lau, Jasmina FR          4) Dobbs, Sarah SR                
      29.97   32.57   28.13   27.15                                
  4 Wesleyan University  'B'                               NT    2:03.63  
     1) Sewell, Bryn SR                 2) Schoendorf, Katie SR           
     3) Ouimette, Laura SO              4) Jacobs, Miriam JR              
      31.97   36.17   28.65   26.84                                
  5 Amherst College  'C'                                   NT    2:04.22  
     1) Anderson, Mia SO                2) Johnston, Alexis JR            
     3) Rubinger, Lisa FR               4) Sisson, Gretchen SO            
      31.81   35.45   29.15   27.81                                
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amherst College  'A'                                   NT    1:40.14   11  
     1) Ghazal, Elan JR                 2) Stanton, James FR              
     3) Porter, Colin JR                4) Morash, Dan SR                 
      25.67   28.14   24.62   21.71                                
  2 Wesleyan University  'A'                               NT    1:42.57    4  
     1) Villalon, Andres JR             2) Smith, Aaron SO                
     3) Cleveland, Tom JR               4) Tanz, Josh SO                  
      27.99   28.98   23.58   22.02                                
  3 Amherst College  'B'                                   NT    1:42.58    2  
     1) Estacio, Rick SO                2) Ancona, John FR                
     3) Federico, Nick JR               4) Woo, Bryan SO                  
      27.01   28.91   24.71   21.95                                
  4 Amherst College  'C'                                   NT    1:48.48  
     1) Chow, Joe FR                    2) Kaplan, Adam FR                
     3) Cahill, Mike SO                 4) Vey, Alek FR                   
      29.45   29.90   26.24   22.89                                
  5 Wesleyan University  'B'                               NT    1:48.97  
     1) Vargas, Max FR                  2) Brownstein, Matt FR            
     3) Donne, Matt FR                  4) Zebrowski, Alec SO             
      29.43   31.05   25.52   22.97                                
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCreary, Michelle        JR Amherst                   NT   11:01.34    9  
      30.40   33.21   33.34   33.31   33.41   33.58   33.57   33.32
      32.42   33.03   32.91   33.05   33.12   33.27   33.21   33.35
      33.43   33.54   33.29   32.58                                
  2 Lasby, Stephanie          SO Wesleyan                  NT   11:15.75    4  
      30.32   32.68   33.24   33.49   33.84   33.67   33.85   33.93
      34.11   34.53   34.39   34.17   34.72   34.02   33.87   34.08
      34.07   34.05   34.79   33.93                                
  3 Massopust, Katie          JR Amherst                   NT   11:24.54    3  
      31.48   32.61   33.76   33.84   33.91   34.03   34.33   34.76
      34.60   34.78   34.58   34.41   34.55   34.79   34.79   34.97
      34.75   34.80   34.65   34.15                                
  4 Clark-Spohn, Katy         JR Wesleyan                  NT   11:34.71    2  
      31.52   33.85   34.82   35.11   34.72   34.76   34.79   35.16
      34.89   34.84   34.62   34.71   35.01   35.06   35.17   35.19
      35.13   35.22   35.40   34.74                                
  5 Myksin, Sarah             SO Wesleyan                  NT   11:51.19    1  
      31.84   34.85   35.07   35.60   35.55   35.49   35.57   35.89
      36.21   36.33   35.99   36.39   35.67   36.41   36.52   36.31
      35.51   35.90   35.43   34.66                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Byers, Ben                FR Wesleyan                  NT    9:42.95    9  
      26.15   28.58   29.33   29.41   29.62   29.69   29.45   29.73
      29.69   29.84   29.72   29.81   29.29   29.04   29.61   29.28
      29.19   29.25   29.15   27.12                                
  2 Shapiro, Steve            SR Amherst                   NT   10:06.78    4  
      27.33   30.34   30.26   30.63   30.73   30.90   30.88   30.82
      31.14   30.74   30.86   30.94   30.84   30.51   30.61   30.45
      30.25   29.96   29.57   29.02                                
  3 Gach, Dan                 JR Amherst                   NT   10:45.69    3  
      29.18   31.72   32.77   33.08   32.75   32.84   33.07   32.87
      32.95   31.57   32.03   32.69   32.59   32.50   32.33   32.74
      32.23   32.34   32.03   31.41                                
  4 Blondin, Nick             SR Wesleyan                  NT   11:04.96    2  
      28.72   31.79   33.01   32.39   32.82   33.00   33.20   33.26
      33.20   33.44   33.54   33.38   34.07   34.23   34.05   34.04
      34.45   34.53   34.53   33.31                                
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ramsey, Margaret          FR Amherst                   NT    1:59.39    9  
      28.19   30.15   30.32   30.73                                
  2 Andrews, Chris            FR Wesleyan                  NT    2:01.32    4  
      28.16   30.32   31.42   31.42                                
  3 Cluck, Alyson             FR Wesleyan                  NT    2:06.28    3  
      28.90   31.31   32.32   33.75                                
  4 Johnston, Alexis          JR Amherst                   NT    2:06.58    2  
      29.94   32.00   32.55   32.09                                
  5 Dobbs, Sarah              SR Amherst                   NT    2:06.95    1  
      29.49   32.03   32.86   32.57                                
  6 McCrery, Kate             SO Wesleyan                  NT    2:13.00  
      29.56   33.29   35.35   34.80                                
  7 Willis-Aronowitz, Nona    SO Wesleyan                  NT    2:20.89  
      31.32   34.71   37.40   37.46                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pohorylo, Mike            SR Amherst                   NT    1:47.71    9  
      26.01   27.65   26.88   27.17                                
  2 Devine, Dan               SO Wesleyan                  NT    1:48.37    4  
      25.11   28.15   27.39   27.72                                
  3 Savage, Dan               SO Amherst                   NT    1:50.25    3  
      25.88   28.18   28.24   27.95                                
  4 Lewkowitz, Adam           SO Amherst                   NT    1:50.61    2  
      26.40   28.52   27.32   28.37                                
  5 Porter, Colin             JR Amherst                   NT    1:51.89    1  
      25.77   28.47   28.61   29.04                                
  6 Schleusener, Luke         FR Wesleyan                  NT    1:56.37  
      27.59   29.11   29.23   30.44                                
  7 Molina, Mike              FR Wesleyan                  NT    2:06.77  
      27.78   30.95   33.99   34.05                                
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stein, Becca              JR Amherst                   NT      24.69    9  
  2 Tice, Joanna              FR Wesleyan                  NT      25.13    4  
  3 Jones, Eliza              FR Wesleyan                  NT      26.22    3  
  4 Daen, Laurel              JR Wesleyan                  NT      26.85    2  
  5 Gaines, Alexis            FR Amherst                   NT      27.34    1  
  6 Jacobs, Miriam            JR Wesleyan                  NT      27.58  
  7 Anderson, Mia             SO Amherst                   NT      27.90  
  8 Sisson, Gretchen          SO Amherst                   NT      28.09  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Woo, Bryan                SO Amherst                   NT      22.10    9  
  2 Clinton, Charles          JR Amherst                   NT      22.24    4  
  3 Cleveland, Tom            JR Wesleyan                  NT      22.39    3  
  4 Kaplan, Adam              FR Amherst                   NT      22.96    1.5
  4 Haley, John               FR Wesleyan                  NT      22.96    1.5
  6 McCue, Will               SO Wesleyan                  NT      23.31  
  7 Chamberlain, Adam         FR Wesleyan                  NT      23.55  
  8 Mandsager, Grant          SR Amherst                   NT      23.61  
 
Event 9  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wyrick, Jill              JR Amherst                   NT    2:13.58    9  
      29.05   34.43   38.66   31.44                                
  2 Cheung-Lau, Jasmina       FR Amherst                   NT    2:15.41    4  
      29.79   35.37   39.41   30.84                                
  3 Columbus, Mikki           JR Wesleyan                  NT    2:18.06    3  
      29.98   34.59   41.20   32.29                                
  4 Stockbridge, Hilary       JR Amherst                   NT    2:18.43    2  
      31.84   35.46   39.04   32.09                                
  5 Rubinger, Lisa            FR Amherst                   NT    2:24.66    1  
      31.12   38.26   42.12   33.16                                
  6 Teeter, Anna              SR Wesleyan                  NT    2:30.04  
      33.22   40.03   43.82   32.97                                
  7 Sluis, Sarah              FR Wesleyan                  NT    2:30.24  
      30.84   37.98   45.58   35.84                                
  8 Sewell, Bryn              SR Wesleyan                  NT    2:31.27  
      32.12   37.67   46.76   34.72                                
 
Event 10  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Treat, Ethan              FR Amherst                   NT    2:00.28    9  
      25.75   30.35   35.17   29.01                                
  2 Stanton, James            FR Amherst                   NT    2:05.15    4  
      27.96   32.66   35.79   28.74                                
  3 Mitchell, Rob             SO Wesleyan                  NT    2:05.44    3  
      26.68   32.19   37.36   29.21                                
  4 Ancona, John              FR Amherst                   NT    2:06.62    2  
      28.11   34.26   35.02   29.23                                
  5 Gonnella, Tom             SO Amherst                   NT    2:08.47    1  
      28.00   33.78   37.28   29.41                                
  6 Brownstein, Matt          FR Wesleyan                  NT    2:11.37  
      27.60   34.12   38.73   30.92                                
  7 Vargas, Max               FR Wesleyan                  NT    2:16.44  
      29.20   36.75   38.41   32.08                                
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaw, Kate                JR Amherst                   NT     244.20    9  
  2 Boyd, Kristin             JR Amherst                   NT     200.02    4  
  3 Morrison, Suzanna            Wesleyan                  NT     153.23    3  
  4 Fagan, Ari                FR Wesleyan                  NT     143.26    2  
  5 Goldberg, Zoe             SR Wesleyan                  NT     113.25    1  
 
Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Altneu, Eric              FR Wesleyan                  NT     160.35    9  
  2 Hunter, Chris                Amherst                   NT     119.32    4  
 
Event 13  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pettersen, Piper          FR Amherst                   NT    2:13.57    9  
      30.13   34.59   34.34   34.51                                
  2 Simonsen, Ashley          SR Amherst                   NT    2:15.91    4  
      30.67   35.01   35.56   34.67                                
  3 Lasby, Stephanie          SO Wesleyan                  NT    2:17.33    3  
      31.48   34.24   35.58   36.03                                
  4 Myksin, Sarah             SO Wesleyan                  NT    2:23.30    2  
      31.37   35.79   38.10   38.04                                
  5 Anderson, Mia             SO Amherst                   NT    2:24.91    1  
      32.39   36.70   37.82   38.00                                
  6 Clark-Spohn, Katy         JR Wesleyan                  NT    2:25.00  
      33.06   36.81   38.52   36.61                                
 
Event 14  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lewkowitz, Adam           SO Amherst                   NT    2:00.49    9  
      27.37   30.80   30.63   31.69                                
  2 Tanz, Josh                SO Wesleyan                  NT    2:01.43    4  
      26.60   30.11   31.54   33.18                                
  3 Ghazal, Elan              JR Amherst                   NT    2:03.00    3  
      27.09   31.03   31.63   33.25                                
  4 Federico, Nick            JR Amherst                   NT    2:04.70    2  
      27.58   30.35   32.23   34.54                                
  5 Vey, Alek                 FR Amherst                   NT    2:06.81    1  
      28.11   31.84   32.99   33.87                                
  6 Donne, Matt               FR Wesleyan                  NT    2:17.11  
      28.81   33.23   36.57   38.50                                
  7 Schleusener, Luke         FR Wesleyan                  NT    2:19.23  
      30.15   33.13   35.93   40.02                                
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chiang, Liz               JR Amherst                   NT      55.33    9  
      26.73   28.60                                                
  2 Tice, Joanna              FR Wesleyan                  NT      55.52    4  
      26.58   28.94                                                
  3 Wyrick, Jill              JR Amherst                   NT      56.62    3  
      27.32   29.30                                                
  4 Jones, Eliza              FR Wesleyan                  NT      57.42    2  
      27.81   29.61                                                
  5 Ouimette, Laura           SO Wesleyan                  NT      58.80    1  
      28.06   30.74                                                
  6 Massopust, Katie          JR Amherst                   NT      59.26  
      28.57   30.69                                                
  6 Daen, Laurel              JR Wesleyan                  NT      59.26  
      28.39   30.87                                                
  8 Gaines, Alexis            FR Amherst                   NT    1:00.37  
      28.83   31.54                                                
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clinton, Charles          JR Amherst                   NT      48.04    9  
      23.11   24.93                                                
  2 Devine, Dan               SO Wesleyan                  NT      48.97    4  
      23.64   25.33                                                
  3 Pohorylo, Mike            SR Amherst                   NT      49.77    3  
      24.16   25.61                                                
  4 Porter, Colin             JR Amherst                   NT      51.04    2  
      24.41   26.63                                                
  5 Chamberlain, Adam         FR Wesleyan                  NT      51.71    1  
      25.27   26.44                                                
  6 McCue, Will               SO Wesleyan                  NT      51.96  
      25.59   26.37                                                
  7 Zebrowski, Alec           SO Wesleyan                  NT      54.28  
      25.63   28.65                                                
  8 Cahill, Mike              SO Amherst                   NT      57.92  
      26.62   31.30                                                
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dyer, Natalie             FR Amherst                   NT    2:12.82    9  
      31.65   33.64   33.80   33.73                                
  2 McCreary, Michelle        JR Amherst                   NT    2:13.68    4  
      32.17   34.09   33.72   33.70                                
  3 Columbus, Mikki           JR Wesleyan                  NT    2:18.78    3  
      31.79   34.34   36.47   36.18                                
  4 Stockbridge, Hilary       JR Amherst                   NT    2:21.61    2  
      33.96   35.54   36.40   35.71                                
  5 Cheung-Lau, Jasmina       FR Amherst                   NT    2:22.35    1  
      33.45   36.40   36.66   35.84                                
  6 Cluck, Alyson             FR Wesleyan                  NT    2:26.59  
      35.04   36.96   37.26   37.33                                
  7 Sewell, Bryn              SR Wesleyan                  NT    2:28.91  
      33.52   37.14   38.86   39.39                                
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Estacio, Rick             SO Amherst                   NT    2:00.60    9  
      28.29   30.47   31.14   30.70                                
  2 Gach, Dan                 JR Amherst                   NT    2:08.75    4  
      31.63   33.12   32.28   31.72                                
  3 Villalon, Andres          JR Wesleyan                  NT    2:14.16    3  
      29.92   33.58   35.09   35.57                                
  4 Gonnella, Tom             SO Amherst                   NT    2:15.07    2  
      32.76   34.19   34.17   33.95                                
  5 Chow, Joe                 FR Amherst                   NT    2:16.54    1  
      31.36   34.40   35.82   34.96                                
  6 Vargas, Max               FR Wesleyan                  NT    2:19.84  
      32.51   35.28   35.71   36.34                                
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ramsey, Margaret          FR Amherst                   NT    5:23.91    9  
      29.60   32.02   32.81   33.00   32.58   33.07   32.70   33.30
      32.88   31.95                                                
  2 Andrews, Chris            FR Wesleyan                  NT    5:24.45    4  
      29.73   32.05   32.56   33.02   33.19   33.20   32.98   33.28
      32.98   31.46                                                
  3 Johnston, Alexis          JR Amherst                   NT    5:28.99    3  
      30.21   32.44   32.87   33.38   33.51   33.38   33.56   33.52
      33.53   32.59                                                
  4 Lasby, Stephanie          SO Wesleyan                  NT    5:33.62    2  
      30.79   33.22   33.34   33.63   33.33   33.75   34.12   34.26
      34.08   33.10                                                
  5 Dobbs, Sarah              SR Amherst                   NT    5:35.49    1  
      31.58   33.54   34.07   34.00   33.99   34.23   33.74   33.79
      33.54   33.01                                                
  6 Clark-Spohn, Katy         JR Wesleyan                  NT    5:38.56  
      31.39   33.67   34.37   34.15   34.45   34.19   34.03   34.14
      34.20   33.97                                                
  7 Teeter, Anna              SR Wesleyan                  NT    5:56.57  
      32.97   36.30   36.61   36.69   36.39   36.35   36.08   35.59
      35.68   33.91                                                
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Byers, Ben                FR Wesleyan                  NT    4:47.23    9  
      25.90   28.38   28.85   29.39   29.40   29.40   29.19   29.30
      29.15   28.27                                                
  2 Shapiro, Steve            SR Amherst                   NT    4:58.83    4  
      27.14   29.58   30.46   30.51   30.97   30.12   30.41   29.89
      29.95   29.80                                                
  3 Mitchell, Rob             SO Wesleyan                  NT    5:02.44    3  
      26.97   29.08   29.58   30.05   30.62   30.91   31.18   31.32
      31.46   31.27                                                
  4 Morash, Dan               SR Amherst                   NT    5:07.09    2  
      26.65   29.88   31.07   31.28   31.80   31.63   31.53   31.64
      31.66   29.95                                                
  5 Savage, Dan               SO Amherst                   NT    5:13.51    1  
      27.57   30.41   32.15   32.64   32.18   32.72   32.34   32.02
      31.40   30.08                                                
  6 Mandsager, Grant          SR Amherst                   NT    5:14.01  
      28.72   31.40   32.29   32.49   32.56   32.14   31.95   31.45
      31.02   29.99                                                
  7 Fernadez-Goodman, Mosah   SR Wesleyan                  NT    6:27.85  
      33.06   36.51   38.21   39.07   40.79   40.21   40.51   39.83
      40.58   39.08                                                
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shaw, Kate                JR Amherst                   NT     250.27    9  
  2 Boyd, Kristin             JR Amherst                   NT     198.89    4  
  3 Morrison, Suzanna            Wesleyan                  NT     168.52    3  
  4 Fagan, Ari                FR Wesleyan                  NT     140.54    2  
  5 Goldberg, Zoe             SR Wesleyan                  NT     123.59    1  
 
Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Altneu, Eric              FR Wesleyan                  NT     146.03    9  
  2 Hunter, Chris                Amherst                   NT     132.09    4  
 
Event 23  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wyrick, Jill              JR Amherst                   NT    2:30.02    9  
      33.94   38.10   38.99   38.99                                
  2 Pettersen, Piper          FR Amherst                   NT    2:31.74    4  
      34.25   38.66   39.14   39.69                                
  3 Gordon, Amanda            FR Wesleyan                  NT    2:36.63    3  
      35.88   39.79   40.42   40.54                                
  4 Schoendorf, Katie         SR Wesleyan                  NT    2:42.74    2  
      36.86   41.39   42.12   42.37                                
  5 Schaffer, Nell               Wesleyan                  NT    2:45.59    1  
      37.07   42.20   43.10   43.22                                
 
Event 24  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pohorylo, Mike            SR Amherst                   NT    2:11.74    9  
      30.22   33.31   33.71   34.50                                
  2 Ancona, John              FR Amherst                   NT    2:16.71    4  
      31.78   34.68   35.66   34.59                                
  3 Treat, Ethan              FR Amherst                   NT    2:17.38    3  
      31.54   34.77   35.55   35.52                                
  4 Stanton, James            FR Amherst                   NT    2:19.31    2  
      31.58   35.58   35.86   36.29                                
  5 Blondin, Nick             SR Wesleyan                  NT    2:21.58    1  
      31.66   35.79   36.97   37.16                                
  6 Smith, Aaron              SO Wesleyan                  NT    2:24.45  
      31.28   35.52   38.38   39.27                                
  7 Brownstein, Matt          FR Wesleyan                  NT    2:29.75  
      33.06   37.42   39.05   40.22                                
  8 Zebrowski, Alec           SO Wesleyan                  NT    2:38.48  
      33.98   39.35   42.31   42.84                                
 
Event 25  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amherst College  'A'                                   NT    1:42.12   11  
     1) Chiang, Liz JR                  2) Ramsey, Margaret FR            
     3) Simonsen, Ashley SR             4) Stein, Becca JR                
      25.49   26.13   25.73   24.77                                
  2 Wesleyan University  'A'                               NT    1:46.93    4  
     1) Daen, Laurel JR                 2) Ouimette, Laura SO             
     3) Andrews, Chris FR               4) Cluck, Alyson FR               
      27.12   26.74   26.38   26.69                                
  3 Amherst College  'B'                                   NT    1:50.00    2  
     1) Dyer, Natalie FR                2) Rubinger, Lisa FR              
     3) Gaines, Alexis FR               4) Sisson, Gretchen SO            
      27.37   27.80   27.28   27.55                                
  4 Wesleyan University  'B'                               NT    1:51.53  
     1) Jacobs, Miriam JR               2) Myksin, Sarah SO               
     3) McCrery, Kate SO                4) Schaffer, Nell                 
      27.66   28.34   27.47   28.06                                
  5 Wesleyan University  'C'                               NT    1:54.87  
     1) Willis-Aronowitz, Nona SO       2) Schoendorf, Katie SR           
     3) Teeter, Anna SR                 4) Gordon, Amanda FR              
      29.44   27.91   27.77   29.75                                
 
Event 26  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Amherst College  'A'                                   NT    1:27.51   11  
     1) Woo, Bryan SO                   2) Morash, Dan SR                 
     3) Estacio, Rick SO                4) Clinton, Charles JR            
      21.97   22.12   22.08   21.34                                
  2 Wesleyan University  'A'                               NT    1:28.75    4  
     1) Tanz, Josh SO                   2) Cleveland, Tom JR              
     3) Devine, Dan SO                  4) Byers, Ben FR                  
      22.32   21.85   21.76   22.82                                
  3 Amherst College  'B'                                   NT    1:32.22    2  
     1) Vey, Alek FR                    2) Savage, Dan SO                 
     3) Federico, Nick JR               4) Mandsager, Grant SR            
      23.59   22.69   22.98   22.96                                
  4 Wesleyan University  'B'                               NT    1:33.53  
     1) Haley, John FR                  2) McCue, Will SO                 
     3) Chamberlain, Adam FR            4) Villalon, Andres JR            
      23.00   23.72   23.14   23.67                                
  5 Amherst College  'C'                                   NT    1:36.73  
     1) Kaplan, Adam FR                 2) Gach, Dan JR                   
     3) Chow, Joe FR                    4) Cahill, Mike SO                
      23.27   24.06   24.49   24.91                                
  6 Wesleyan University  'C'                               NT    1:40.52  
     1) Donne, Matt FR                  2) Molina, Mike FR                
     3) Fernadez-Goodman, Mosah SR      4) Schleusener, Luke FR           
      24.05   24.52   27.45   24.50